DUNGEON SIEGE 3

DUNGEON SIEGE 3 >> Herní postavy >> BESTIÁŘ


Azunitový rytíř

Azunitový rytíř

Předvoj Jeyne Kassynderovy armády a jakožto takový by rozhodně neměl být podceňován.

Jeho těžké plátové brnění a masivní štít jej činí téměř nezranitelným vůči čelním útokům. Moudří soupeři proto budou hledat různé způsoby, jak jej omráčit a pak jej napadnout z boku.

První lidé - Válečníci

Válečníci

Třebaže jsou vyzbrojeni dvěma klacky, jejich rychlost a síla počtu je činí skutečnými divošskými zbraněmi. Velmi snadno mohou přemoci neopatrného soupeře, obstoupit jej a bušit do něj svými zuřivými údery. Poté, co se na vás vrhnou, je téměř nemožné jim uprchnout.

Tito neandrtálci mají velmi svižné nohy a bažiny znají lépe než kdokoliv jiný!

První lidé - Šamani

Šamani

Tito mystičtí vůdci prvních lidí, mají schopnost vyčarovat mlhu plynu, která obnovuje sílu svých příbuzných, zatímco hubí všechny provinilce, kteří se přiblížili příliš blízko.

Také mohou vyvolat Bahenní kolosy, mohutné konstrukce z kroucené vinné révy a změtí kořenů, které slouží prvním lidem jako neúnavní ochránci.

Kyklopové

Kyklopové

Tito jednoocí giganti jsou páteří pracovních sil Velké Foundry. Nyní se však vzbouřili proti cechu železářů a převzali kontrolu nad slévárnami.

Jejich masivní kladiva, kdysi užívána ke kutí žhavého železa, mohou rovněž rozbít brnění či kost. Dokonce, i když minou, jejich mohutné rány třesou zemí a lehce tak shodí muže k zemi.

Pavouci

Pavouci

Odporní pavouci zamořili každý kout světa EHB, který je neobydlený či lidstvem opuštěný. Většina věří, že jsou potomky starověkých pavouků, které sem přivedl zlověstný Seck.

Rukkenvahlští pavouci plivou svá vlákna, aby zpomalili jejich kořist a oslabili ji stovkami jedovatých kousnutí. Jejich bratranci ve velké bažině vylučují jedovatá mračna a je známo, že skáčou na člověka a tak ho stahují k zemi.

Mnohem zvláštnější jsou však stále Glitterdelveští ledoví pavouci, jejichž krystalický exoskelet je činí odolnými proti fyzickým útokům.

Copyright © 2018 | Všechna práva vyhrazena. Kopírování textů a ostatních materiálů je bez uvedení zdroje či svolení redakce zakázáno. | Design & Code: Sir Traged